Części do przyczep kempingowych i kamperów , oraz duży wybór akcesoriów turystycznych. Firma nasza jest importerem produktów z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Holandii.

Jesteśmy przedstawicielami firm Reimo, Fiamma, Midland, Votronic, Dometic, Truma, Purple Line, Led Autolamps, Thule, Trigano, Movera, i wiele innych. Cały czas poszerzamy naszą stałą ekspozycję, jak również sprowadzamy nietypowe części na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak również hurtową dla serwisów i sklepów na dogodnych warunkach.

Dzięki kilkuletnim staraniom, atrakcyjnej lokalizacji i kompleksowej obsłudze – udało nam się stworzyć miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników aktywnej turystyki.

Kompleksowa obsługa od sprzedaży do serwisu – spowoduje, że każdy wyjdzie od nas zadowolony, otrzymawszy pełne wsparcie i wyczerpujące informacje o potrzebnych produktach. Nasz serwis działa kreatywnie i fachowo – dopasujemy, odbudujemy, naprawimy i zabezpieczymy wszystko na co może niedomagać wasza przyczepa bądź kamper.

Firma nasza zajmuje się również przebudową aut dostawczych na kampery. Kilka lat doświadczeń i szkoleń za granicą przyniosły efekt w postaci innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych rozwiązań. Nasze przebudowy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych materiałów importowanych najczęściej z Niemiec.  Na auta udzielamy gwarancji i prowadzimy serwis po gwarancyjny. 

Wykonujemy zabudowy na bazie większości aut dostępnych na rynku. Projekty zabudowy wykonujemy pod zamówienie klienta. Instalujemy zabudowy modułowe demontowane, jak również instalowane na stałe. 

Montujemy dachy sypialniane podnoszone , oraz podwyższenia stałe z górnymi łóżkami. Doradzamy przy doborze aut pod zabudowę. 

Jako autoryzowany dealer i serwis przyczep kempingowych Niewiadów, oferujemy państwu pełną ofertę producenta. Wykonujemy kompleksowe remonty i bieżące naprawy przyczep N126. Instalujemy dodatkowe wyposażenie i oraz przeprowadzamy okresowe przeglądy.

 

Close Menu
×

Koszyk