Dzięki kilkuletnim staraniom, atrakcyjnej lokalizacji i kompleksowej obsłudze – udało nam się stworzyć miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników aktywnej turystyki.

Kompleksowa obsługa od sprzedaży do serwisu – spowoduje, że każdy wyjdzie od nas zadowolony, otrzymawszy pełne wsparcie i wyczerpujące informacje o potrzebnych produktach. Nasz serwis kamperów i przyczep kempingowych działa kreatywnie i fachowo – dopasujemy, odbudujemy, naprawimy i zabezpieczymy wszystko na co może niedomagać wasza przyczepa bądź kamper.

Firma nasza zajmuje się również przebudową aut dostawczych na kampery. Kilka lat doświadczeń i szkoleń za granicą przyniosły efekt w postaci innowacyjnych pomysłów i nowoczesnych rozwiązań. Nasze przebudowy wykonywane są przy użyciu profesjonalnych materiałów importowanych najczęściej z Niemiec.  Na auta udzielamy gwarancji i prowadzimy serwis po gwarancyjny. 

 

Jesteśmy przedstawicielami firm Reimo, Fiamma, Midland, Votronic, Dometic, Truma, Purple Line, Led Autolamps, Thule, Trigano, Movera, i wiele innych. Cały czas poszerzamy naszą stałą ekspozycję, jak również sprowadzamy nietypowe części na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, jak również hurtową dla serwisów i sklepów na dogodnych warunkach.

Posiadamy też części do przyczep kempingowych i kamperów , oraz duży wybór akcesoriów turystycznych. Firma nasza jest importerem produktów z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Holandii.

Wykonujemy zabudowy na bazie większości aut dostępnych na rynku. Projekty zabudowy wykonujemy pod zamówienie klienta. Instalujemy zabudowy modułowe demontowane, jak również instalowane na stałe. 

Montujemy dachy sypialniane podnoszone , oraz podwyższenia stałe z górnymi łóżkami. Doradzamy przy doborze aut pod zabudowę. 

Close Menu
×

Koszyk