KARIERA W ALLCAMP

O nas

Jesteśmy rodzinną,  prężnie rozwijającą się firmą. Kilkanaście lat temu zaczęliśmy od małego sklepu kempingowego. Chcieliśmy naszą pasją podzielić się z innymi. Obecnie mamy wielu klientów detalicznych jak i instytucjonalnych. Na rynku kempingowym zajmujemy liczące się miejsce. Prowadzimy serwis przyczep i kamperów. Od kilku lat rozwijamy projekt dotyczący przebudowy vanów na kampery. Firmę tworzy mały, zgrany zespół, w którym znaczenie ma szczerość i otwartość. Czekamy na ludzi z nowymi  pomysłami i lubiących pracę zespołową.

Planowanie długoterminowe

W świecie, w którym krótkoterminowe korzyści, chodzenie na skróty stały się normą, staramy się budować długotrwałe relacje z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami. Traktując wszystkich z szacunkiem. Nie zaakceptujemy szybkich zysków kosztem długoterminowych strat.

Wierzymy w ludzi

Atmosfera wzajemnego zaufania, pozytywnego myślenia i współpracy sprzyja rozwojowi pracowników. Wybieganie w przyszłość, planowanie i szukanie ścieżek rozwoju firmy inspiruje nas i Was do angażowania się. W naszym przekonaniu przywództwo to czyny, a nie stanowiska. Od kompetencji i doświadczenia ważniejsza jest dla nas wartość człowieka.  Cenimy ludzi, którzy robią to, co mówią, i dają dobry przykład. Cokolwiek dziś robimy dobrze – jutro z Tobą możemy robić lepiej.

Poszukujemy do naszego zespołu

Poszukujemy ludzi pełnych pasji i nowych pomysłów. Potrafiących pracować zespołowo i szukać  ciekawych  rozwiązań. Chcemy, aby do wspólnego działania napędzały nas te same wartości. Wartości te są dla nas ważniejsze niż to co masz w CV.

WYBIERZ APLIKACJĘ, KTÓRA CIĘ INTERESUJE

Close Menu
×

Koszyk