Targi Camper & Caravan Show 2019

Targi Camper & Caravan Show 2019

Targi Camper & Caravan Show 2019- relacja z wydarzenia

Targi Camper & Caravan Show 2019 to największe wydarzenie w środowisku caravaningowym. Każdego roku swoje stoiska prezentują tu zarówno już dobrze znane firmy caravaningowe, jak i te, które dopiero rozwijają skrzydła w świecie pojazdów kempingowych. Wystawcy przygotowują wiele nowości oraz prezentują specjalnie przygotowane na tą okazję przyczepy, kampery i inne pojazdy turystyczne. Jest to istny raj dla wszystkich pasjonatów wypoczynku we własnym domu na kołach!

Allcamp na Targach Camper & Caravan Show 2019

Oczywiście na Targach Camper & Caravan Show 2019 nie mogło i nas zabraknąć! Zaprezentowaliśmy najnowszą zabudowę vana na bazie auta Peugeot Boxer L4 H2. Obejrzeć można było także przyczepy kempingowe Niewiadów w dość nietypowych kolorach- żółtym i szarym.

Targi Camper&Caravan Show

Całe nasze stoisko dopełniały także najchętniej kupowane akcesoria turystyczne, takie jak pokrowce na przyczepę kempingową lub kampera, maty przedsionkowe czy maty izolacyjne na szyby.

Trzy intensywne dni, podczas których mogliśmy przedstawić naszą pracę i umiejętności zaowocowały nawiązaniem wielu nowych znajomości.

Close Menu
×

Koszyk